"Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу" атты сынып сағаты

#школьное_самоуправлени
#өзін_өзібасқару
#Жас_Ұлан
5 "Ә" сыныбында "Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу" атты сынып сағаты өткізілді.
Мақсаты: өз құқықтарын жете білуге, өз беттерімен салыстыра білуге, өмірде қолдана білуге үйрету; құқықтық білімдерін толықтыру, құқық бұзушылықтың алдын алу іс –әрекеттері туралы айту. Адамгершілік, адалдық, әділдік пен мейірімділікке баулу арқылы саяси саналығы мен таным белсенділігін арттыру және еліміздің Ата заңын және басқа заңдарды құрметтеуге, сыйлауға тәрбиелеу; патриоттық тәрбие беру болды.
Сынып жетекшісі: Болатбекова Арайлым Маратовна