Насихаттау әңгімесі

2019 жылдың 24 желтоқсан күні  кәсіптік бағдар беру кабинетінде 7-11 сынып оқушыларымен үгіт-насихат әңгімесі өтті.
Әңгіме Щучинск қаласындағы кадет училищесінде оқитын және Сергеевка орта мектебінің 2018-2019 оқу жылының түлегі Рахымжан Жанбота таныстырып өтті.

Қазіргі уақытта Жанбота сол училищесінің оқушысы. Ол осы колледж туралы көптеген қызықты дүниелер айтты. Мен жігіттерге, қабылдау кезінде жақсы бағалар және дене шынықтыру керек екенін айттым.
Жаңартылған күні: 12.05.2020 11:34
Құрылған күні: 22.05.2020 11:05