«Жол қозғалысы ережелері» тақырыбында сынып сағаты.

#оқуағарту#4тоқсан#туғанөлкем
#школьное_самоуправление
#өзінөзі_басқару
#ЖасҰлан
”Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы білім бөлімі Сергеевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі”коммуналдық мемлекеттік мекемесінде
Сынып сағаты: 9 “Ә”сынып.
Өткізген:Кадырова М.А.
Тақырыбы: «Жол қозғалысы ережелері»
Мақсаты:Жолда жүру ережелерін есте сақтауға, оқушыларға жол белгілерін неше түрі бар, оны білу не үшін қажет, жол белгілерінің атқаратын қызметі қандай екенін үйрету. Жол ережесін есте сақтау, барлығымызға ортақ қойылған тәртіпті бұзбауға тәрбиелеу.